Věrnostní program

Přidejte se do Rajčátkového klubu a sbírejte body za každý nákup a další aktivity. Máme místo pro všechny, kdo se rádi dobře a zdravě nají, a zároveň neodmítnou nějakou tu výhodu.

 

registrujte se Přidejte se do Rajčátkového klubu

+10 Rajčátek

rajceZískejte Rajčátka za každý nákup

20 Kč ->  1 Rajčátko

sleva Výhody a slevy jsou vaše

1 Rajčátko -> 1 Kč sleva

Sbírání bodů je jednoduché.

Stačí se zaregistrovat a za každých utracených 20 Kč vám na účet přičteme 1 Rajčátko. Nasbírané Rajčátka pak můžete uplatnit při vašem dalším nákupu – 1 Rajčátko rovná se 1 Kč sleva.

Vstoupit do klubu

 

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu). Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na Rajčátkovou hodnotu a to v poměru 20 CZK = 1 Rajčátko. Rajčátka mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci.

Jak můžu získat bonusové Rajčátka?

Bonusové Rajčátka získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonus Rajčátek, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové Rajčátka se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se Rajčátka odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Rajčátka se přičítají podle vzorce 20 CZK = 1 Rajčátko.

Můžu získat bonusové Rajčátka i jinak?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 10 Rajčátky. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás 20 Rajčátek.

Jak můžu bonusové Rajčátka uplatnit?

Vaše nasbírané Rajčátka vám přináší slevy. Stav vašich Rajčátek můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku vidíte stav bonusových Rajčátek s možností jejich použití.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít Rajčátka a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím Rajčátek a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných Rajčátek.

Přehled Rajčátek…

Přehled počtu získaných bonusových Rajčátek je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus Rajčátek na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových Rajčátek bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich Rajčátek bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho Rajčátkového účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových Rajčátek a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové Rajčátka. Vaše Rajčátková bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých Rajčátek?

Platnost Vašich bonusových Rajčátek je omezena na 120 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Bonusové Rajčátka nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz