🎁 Dárky zdarma k nákupu od 1 000 Kč

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 5264 hodnocení
5
5075x
4
46x
3
27x
2
12x
1
104x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

TG Avatar autora Tomáš Gigal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
JV Avatar autora Jana Vondráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
Objednala jsem poprvé a rozhodně né naposledy. Všechny chutě vynikající. Moc děkuji
LL Avatar autora Lenka Ludvikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
TR Avatar autora Tereza Rufferová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
Vše proběhlo v pořádku, bylo kvalitně a bezpečně zabaleno, jako dárek udělalo všem velkou radost! Výrobky jsou výborné a zdravé, velmi jednoduché ochucení salátu a všeho co člověka napadne. Děkujeme.
JŠ Avatar autora Jaroslava Špalková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
VZ Avatar autora Vlasta Záveská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
JD Avatar autora Jana Dobakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
doporucujem vsetkym 👌
IČ Avatar autora Ivana Červená Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
LK Avatar autora Lenka Kubistová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
Rychlé zaslání, skvělé zabalení. Vše bylo použito jako dárky.
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
Vše naprosto dokonalé včetně obsahu :-))) Mám novou závislost !
DŠ Avatar autora Dagmar Špoulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
Velmi...
RP Avatar autora Radana Prosecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
Rychlé zaslání, vše kvalitně zabaleno.
JK Avatar autora Jitka Kortanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2026
MČ Avatar autora Martin Čermák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2026
OL Avatar autora Olga Langrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2026
MS Avatar autora Michaela Seghmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2026
MP Avatar autora Michal Pejřimovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2026
MJ Avatar autora Marek Juchelka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2026
JZ Avatar autora Jaroslava Zlatohlavkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2026
EK Avatar autora Eduard Kretschmann Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2026

Ovládací prvky výpisu

5265 položek celkem