Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4398 hodnocení
5
4235x
4
39x
3
21x
2
10x
1
93x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DK
Dagmar Krenicka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
Jsme moc spokojeni, výborná chutˇ
DP
Dana Prochazkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
Rychle dodani, skvělá komunikace
RZ
Romana Zimová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
Jsem velice spokojená . Použila jsem jako dárky na Velikonoce protože mé dcery používají Vaši značku už delší dobu a vždy jim takový dárek udělá radost . I já se postupně seznamuji s vašimi výrobky a zatím jsem spokojena
IH
Iveta Houzarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
ST
Simona Trojková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
DO
Daniela Ondrejková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
Maximáln a spokojnosť 👍👌
KH
Kateřina Huťková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
DV
Diana Volejníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
JH
Jindra Havlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
Luxusní
VN
Věra Neugebauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
AH
Andrea Hrabětová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
PS
Petr Stádník
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
LK
Lucie Klicperová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
PV
Pavla Vymyslická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
RH
Renáta Holainová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
AS
Andrea Skalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
100%
JM
Jiří Mencl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
MP
Matěj Procházka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
Kupoval jsem jako dárek dárkovou sadu. Neměli problém vyměnit jeden produkt za pálivější variantu.
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2026
Hele lidi dneska jsem ochutnal fermato produkt. Čekal jsem něco co mi možná bude chutnat. Ale tohle jsem fakt nečekal. Zkusil jsem zálivku klasik a pytel salátů z Lidlu název si nepamatuji. Ta chuť je úplně boží a nacpal jsem se jako zvíře. Snědl jsem celej pytel. Zatím jsem ochutnal jednu příchuť a pět mě jich čeká ale za me bomba věc zkuste to 🤤🤤🤤🤤🤤
JK
Jiří Král
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2026
